KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257020
nr 1425 7020
Celina Runeborg
(1878-1977), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 56x49 cm
Celina Runeborg, svensk målare och kartgravör född 1878 i Stockholm, död 1977.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:03:24
17/10 14:30:09
Celina Runeborg
Läs mer om Celina Runeborg